טפטים

אחים סיני > טפטים

האם הטפט עדיין רלוונטי? איך בוחרים את הטפט הנכון? מה היא הייחודיות של הטפט?
מאיפה הכי כדאי לרכוש טפט? מה הם היתרונות המשמעותיים ביותר של האחים סיני?

אין ספק כי לקירות יש משמעות רבה וחשיבות רבה ביצירת האווירה בבית. לכל קיר יש את היכולת להשפיע רבות על המראה והיופי של החדר בפרט או הבית בכלל. ישנן טכניקות רבות ליפות את קירות הבית או המשרד אבל ללא ספק הטפט הוא ייחודי ומאפשר אופציות רבות ומגוונות על מנת ליצור את האפקט אותו תרצו.

טפט היה שכיח מאוד בשנות השבעים והשמונים ולאחר מכן חלה ירידה הדרגתית השימוש בו. בשנים האחרונות הוא חוזר ובגדול, אנו עדים ליותר ויותר בתים ומשרדים אשר עושים שימוש בטפט. לטפט יש יתרון רב, ניתן להדביקו ולהסירו בכל עת ולשנות את מראה החדר מפעם לפעם בשיטה קלה ונוחה. כמו כן ישנם כיום מגוון רחב ומרשים ביותר של סגנונות המותאמים לחדרי ילדים, לחדרי אירוח, חדרי המתנה, מטבחים ועוד.

חשוב מאוד לדעת להדביק נכון ובצורה מקצועית את הטפט. הדבקה נכונה ומקצועית של טפטים היא יצירת משטח חלק ללא בועות אוויר וכמו כן הקפדה על הדבקה ישרה ועל גימורים מרשימים. ניתן כאמור להיעזר בשירותי אנשי המקצוע על מנת להבטיח את הדבקת הטפט האיכותית ביותר.

בחנויות של האחים סיני ניתן למצוא אין ספור גוונים וסגנונות של טפטים איכותיים ביותר המיוצרים אצל טובי היצרנים !

היכן כדאי לרכוש טפט?

אין ספק כי על מנת לרכוש את המוצר האיכותי ביותר יש לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. בחנויות של האחים סיני רכשו הרבה מאוד לקוחות מרוצים הפוקדים את החנויות מכל רחבי הארץ. בחנויות של האחים סיני כל לקוח מקבל את היחס האישי והמקצועי ביותר. הסבר מפורט על כל סוגי הטפטים.

טפט לקירות? אילו עוד מוצרים אצל האחים סיני?

ניתן כאמור למצוא מגוון עשיר מאוד של טפטים כמו טפט מנומר, צורות גיאומטריות ועוד. בנוסף לכל מוצרים רבים אחרים כמו: פרקטים, וילונות בהזמנה אישית, שטיחים תעשייתיים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף: