ניקוי שטיחים

אחים סיני > ניקוי שטיחים

כשאנחנו מחליטים לרכוש שטיח, לא משנה אם לבית או לעסק, עלינו לקחת דבר אחד חשוב מאוד בחשבון, לנקות אותו זה לא דבר פשוט. נכון, הוא תורם הרבה מאוד לעיצוב החלל, הוא הרבה יותר יפה מעוד מרצפות, פרקט או כל משטח אחר, הוא רך ונעים, הוא מחמם את הרגליים ואת החדר בכלל,
הוא גם הרבה יותר בטיחותי ממרצפות רגילות. עדיין, אחרי כל זה, עלינו לזכור, שאם אנחנו קונים שטיח, אנחנו צריכים לנקות אותו מדי פעם, וזה לא דבר פשוט כל כך.

בעבר, מי שזוכר, היה נהוג ל"דפוק שטיחים" היינו יכולים להסתובב בשכונה ולראות נשים וגברים דופקים על השטיח הפרוס על מעקה המרפסת וככה הם היו מוציאים ממנו את כל האבק והלכלוך.
היום מאחר וכבר לא נהוג לדפוק שטיחים, גם בגלל שזה פוגע בסביבה, פוגע בשכנים שנמצאים בקומות מתחתנו וגם בגלל שיש לא מעט אפשרויות הרבה יותר מתקדמות, אז אנחנו לא רואים את התופעה הזאת. מה שכן, אנחנו יכולים לראות שורה של אמצעים וכלים בעזרתם אפשר לנקות את השטיחים.

לפני שנסביר על הדרכים השונות, חשוב להבהיר, מדוע בכלל אנחנו צריכים לדאוג כל כך לניקוי שטיחים בבית או במשרד. שטיח, מעצם זה שהוא עשוי מחוטים בגדלים שונים, יכול לטמון בתוכו לא מעט פירורי אבק, שאריות של אוכל, ויודע כל מה שיש לו כלב או חתול,
ששטיח הוא מגנט לשערות. כל אלה גם גורמים אי נוחות וגם יכולים לגרום אצלנו לאלרגיות שונות. לכן חשוב שננקה את השטיח לעיתים תכופות.
לשם כך אנחנו יכולים להשתמש בשורה של כלים. הראשון שבהם, והפשוט מכולם הוא כמובן מטאטא, אנחנו לא צריכים להשקיע יותר מדי זמן, טאטוא אחד ביום ואנחנו מצליחים להוציא מתוך השטיח כמויות אבק ולכלכוך לא קטנות. הבעיה היא, שהוא לא מנקה הכל.
הכלי השני הוא שואב אבק, לשם כך אנחנו צריכים לקנות שואב איכותי, שמסוגל להגיע לרזולוציה מאוד נמוכה, כך שהוא יגיע לכל פינה בשטיח.
האפשרות השלישית היא להזמין חברה שתנקה את השטיחים. ישנן חברות ניקוי ייחודיות לכך וישנם מקומות בהם תוכלו לרכוש את השטיח וגם להזמין מהם ניקוי שטיחים. הניקוי מתבצע אצל החברה, והיא מחזירה את השטיח נקי לגמרי.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על ניקוי שטיח לבית או למשרד, זה הזמן לפנות אלינו. האחים סיני מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות לניקוי שטיחים. צרו איתנו קשר עוד היום.