ניקוי שטיחים

אחים סיני > ניקוי שטיחים

כל כמה זמן מומלץ לנקות שטיח? מה היא הדרך הטובה ביותר לשמר את השטיח לאורך זמן? מה היא המשמעות של השטיח עבור הבית? היכן הכי מומלץ לרכוש שטיח?

דריכה ומגע של שטיח בבית אינה דומה בתחושתה לשום דבר אחר. אין ספק כי השטיח מכניס לבית את האווירה הנעימה ביותר והאינטימית ביותר, שטיח בבית הוא החום והרוך. ישנם הרבה מאוד מדינות שבהם השטיח הוא חלק משמעותי ביותר בתרבות המקומית, מדינות כמו פרס הפכו את עולם השטיחים לתעשייה של ממש וזה נחשב לאחד המוצרים החשובים ביותר ביצוא המקומי.

כאמור בעבר הלא כל כך רחוק ניתן היה לראות צורות רבות לניקיון השטיחים. בעבר ניקוי של שטיחים היה נעשה על ידי ניעור או טפיחות על גבי השטיח מכל כיווניו על מנת לנקותו מהאבק המצטבר. עם השנים ועם ההתפתחות הטכנולוגית פותחו טכניקות שונות בצורת שואבי האבק למיניהם אשר מאפשרות שטיחים נקיים. כמו כן מבחר גדול של חומרי ניקוי שטיחים התורמים את תרומתם לניקיונו של השטיח.
חשוב מאוד להבין כי ניקוי שטיחים מקצועי ואיכותי הוא למעשה חלק מהתחזוקה השוטפת של השטיח על מנת שניתן יהיה ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. ישנם סוגים שונים ומגוונים של שטיחים, כאלה בעלי צפיפות רבה יותר ובעלי סיבים פחות צפופים כאשר לכל אחד מהם נדרש ניקוי שטיחים מותאם על פי הוראות היצרן.

ניקיון שטיחים? פנו אל האחים סיני!

אין תחליף הולם לידע ולניסיון. אצל האחים סיני תמצאו את אנשי המקצוע המעולים ביותר אשר ימצאו עבורכם את הפתרונות היצירתיים ביותר. כמו כן ייעוץ והדרכה מקצועיים. את החנויות של האחים סיני פוקדים לאורך הרבה מאוד שנים לקוחות רבים ומרוצים. אצל האחים סיני ניתן למצוא מוצרים מעולים אשר מיוצרים אצל טובי היצרנים בעולם. מחירים מעולים וכמו כן תנאי תשלום נוחים.

ניקוי יבש שטיחים? לא רק!

ניקוי שטיח הוא רק אחד מהשירותים מהם ניתן ליהנות אצל האחים סיני. בין יתר המוצרים ניתן לרכוש פרקטים מסוגים שונים, שטיחים פרסיים וסיניים, טפטים לכל אחד מחדרי הבית ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים לשביעות רצון הלקוחות.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף: