ניקוי שטיח

אחים סיני > ניקוי שטיח

שטיחים בבית מעניקים מראה חמים, ביתי ומזמין. הם מהווים מצע מזמין לרביצה ולמשחק למבוגרים וילדים כאחד ומשלימים את הפאן העיצובי של החלל. בהשוואה למחירים של החלפת ריצוף או הנחת פרקט, שטיחים נותנים אפקט מרשים בעלות מינימלית. יחד עם זאת, על מנת להנות ממראה שטיח נקי וחיוני יש לשמור על תחזוקה שוטפת של השטיח.

כמדובר בניקוי שטיח, הדבר הראשון שרצוי לעשות כחלק משגרת הניקיון הוא שאיבת השטיח פעם- פעמיים בשבוע. כידוע, שטיחים נוטים לצבור אבק וכדי להפטר ממנו ולא לאפשר לו להצטבר בכמויות גדולות ולשקוע לתוך השטיח מומלץ להשתמש בשואב אבק ביתי סטנדרטי. יש להיזהר עם שואבים חזקים במיוחד, שכן הם עלולים להזיק לסוגים מסויימים של שטיחים. בחנות שטיחים מכובדת, ידעו להנחות אתכם לגבי אופן הניקוי והתחזוקה המתאימים לכל שטיח באופן ספציפי בהתאם לסוג הסיב ואופן האריגה.

חשוב לדעת, ניקוי שטיח בעזרת מים אינה רצויה כלל. הרטבת השטיח עשויה לפגום בשטיח מבחינת זליגת צבעים, יצירת גלים וכדומה. במקרה ששטיח נרטב חשוב לייבשו בהקדם ובכך למזער את הנזק. טעות נפוצה בניקוי שטיח היא הברשתו בעזרת מברשת, הברשות חוזרות ונשנות עלולות לפגוע בסיבים.

באופן טבעי, שחיקת השטיח תהיה גבוהה יותר במקומות בהם דורכים יותר על השטיח. לכן, מומלץ לשנות את אופן הנחת השטיח אחת לתקופה כדי להמנע משחיקה לא אחידה. חשוב לא לקפל את השטיח, אלא רק לגלגלו, כדי להמנע מקמטים וגלים בשטיח, או סדיקה של הבטנה.

כפי שניתן להבין, ניקוי שטיחים אינו דבר מסובך יותר משטיפת הרצפה, כל עוד אנו מקפידים על שגרת שאיבה תקינה. בנוסף לכך, מומלץ אחת לשנה לבצע ניקוי עמוק יותק בעזרת שמפו ייעודי לשטיחים או להיעזר בשירותי ניקוי שטיח מקצועיים.

כשמדובר בניקוי שטיחים, אל תתפשרו על פחות ממקצוענות. אצל האחים סיני תמצאו את אנשי המקצוע המעולים ביותר, שידעו להדריך אתכם לגבי אופן התחזוקה של כל שטיח. אצלנו תוכלו לקבל שירות של ניקוי יבש לשטיחים, אבל לא רק! בין יתר המוצרים ניתן לרכוש פרקטים מסוגים שונים, שטיחים פרסיים וסיניים, טפטים לכל אחד מחדרי הבית ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים לשביעות רצון הלקוחות.