סוגי פרקטים

אחים סיני > סוגי פרקטים

מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור את הפרקט שלכם? מה ההבדל בין הסוגים השונים של הפרקטים? מה הם היתרונות של הפרקט? למה לבחור דווקא במוצרים של האחים סיני?

לא פעם אנו מגיעים לדירות או משרדים וכבר מהכניסה הראשונה אנו מתפעלים מהיופי. יש האומרים כי אין הזדמנות שנייה להתרשמות ראשונה, פרקט המונח על הרצפה ללא ספק משאיר חותם ורושם רב. כל עסק או משרד ישפר ללא ספק את ביצועיו וקצב מכירת מוצריו או שירותיו אם אותו העסק ישכיל להרשים ולשדר איכות ויוקרה. אין ספק כי פרקט איכותי יעזור רבות למינוף העסק.

ישנם כאמור הרבה מאוד סוגי פרקטים כאשר לכל סוג יש את היתרונות שלו. אם במשרדים ועסקים אנו עוסקים אזי סביר להניח כי רמת השחיקה במקום ציבורי תהיה גבוהה יותר מאשר בבית פרטי. אזי במקרים אלו מומלץ כאמור לבחור סוגי פרקטים בעלי רמת שחיקה המותאמים לצרכי המקום. לטובת דירות או בתים פרטיים רמת בשחיקה יכולה להיות נמוכה יותר ובכך למעשה להוזיל את עלות המוצר.

פרקט איכותי הוא בראש ובראשונה מוצר המיוצר אצל טובי היצרנים. כמו כן מתוך המגוון הרחב של הפרקטים יש לבחור את הפרקט המתאים ביותר בעיצובו לריהוט או לאווירה אותה תרצו לייצר בחדר או במשרד. כמו כן על מנת לשמר את הפרקט מומלץ לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר כאשר סוגי פרקטים שונים דורשים תחזוקה שונה ומותאמת.

פרקט בלגי? למה כדאי לבחור פרקט אצל האחים סיני?

משטח פרקט איכותי הוא מומחיות ואומנות לכל דבר ועניין. האחים סיני רכשו את מיומנותם מהרבה מאוד שנים של עיסוק בתחום ייחודי זה. כמו כן בחנויות של האחים סיני ניתן ליהנות להסברים מפורטים והדרכה לרכישה נבונה וכמו כן לתחזוקה נכונה. אצל האחים סיני תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה ביותר מצוות מקצועי מעולה.

פרקט מעץ מלא? אילו עוד מוצרים בחנויות של האחים סיני?

כאמור מבחר מוצרי פרקט הכולל בין השאר פרקט קארלייה, פרקט שכבתי, פרקט לימינציה ועוד. כמו כן ניתן ליהנות משירותים נוספים כמו מכירת שטיחים הכולל תיקון וניקוי, וילונות, טפטים ועוד.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף: