סוגי שטיחים

אחים סיני > סוגי שטיחים

מה הוא ההבדל בין הסוגים השונים של השטיחים? איך ניתן לתקן שטיח פגום? מה היא התחזוקה המומלצת לשטיח? היכן הכי כדאי לרכוש שטיחים? מה הם היתרונות של האחים סיני?

עבור עמים רבים בעולם השטיח הוא סוג של אייקון תרבותי. ניתן לראות במדינות קווקאז, אירן ועוד שטיחים רבים המעטרים את הבית, מונחים על הרצפה ולא פעם גם תלויים על הקירות. כמו כן במדינות אלו הפכו את תעשיית השטיחים לענף יצוא משמעותי ביותר אשר מכניס למדינות אלו מידי שנה סכומי כסף רבים. כמו כן מקצוע האריגה נחשב במדינות אלו כמקצוע מכובד ביותר.

ישנם כאמור סוגי שטיחים רבים אשר משמשים לצרכים רבים וכמו כן ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מחירים. שטיחים צפופים יותר וסמיכים יותר מבחינת סיביהם נחשבים ליקרים יותר לעומת השטיחים האחרים הפחות צפופים. כמו כן ישנם סוגי שטיחים הנעשים כעבודת יד ולעומת זאת שטיחים תעשייתיים.

אין ספק כי שטיח המונח על רצפת הבית משנה לגמרי את התחושה ואת האווירה באותו הבית. שטיחים משרים אווירה אינטימית יותר וביתית יותר, אווירה בה ניתן לחלוץ נעליים וליהנות מהרוך והנעימות של מגע השטיח עם כפות הרגליים.
על מנת לשמר היטב את כל אותן סוגי שטיחים באשר הם חשוב לתחזק אותם כראוי ועל פי ההוראות של היצרן. ניקוי השטיחים ירחיק מהם מזיקים שונים כמו "קרדיט הבית" ויאריך מאוד את אורך חייהם.

שטיח וינטא'ג? רק אצל האחים סיני!

על ניסיון אין להתפשר. החנויות של האחים סיני מהוותיקות המצליחות ביותר בתחום זה. רקורד מרשים ביותר של עשייה וכמו כן מוניטין רב הביאו הרבה מאוד לקוחות מרוצים ליהנות מידי יום מהמוצרים של האחים סיני. כמו כן בחנויות של האחים סיני גאים ברמת השירות הגבוהה אותה מעניק הצוות המקצועי הכולל בין השאר ייעוץ מקצועי, מחירים מעולים ויחס אישי.

שטיח בלוצ'י? מה עוד ניתן לרכוש אצל האחים סיני?

מגוון גדול ואיכותי ביותר של מוצרים הכולל בין השאר: שטיח מודרני וסגנונות עתיקים יותר, וילונות בהזמנה אישית, פרקטים איכותיים ביותר בעלי רמות שחיקה שונות, טפטים וכולי.