פרקטים

אחים סיני > פרקטים

מה חשוב להבין בפרקט? איך מתאימים את הפרקט לצרכים שלכם?
האם כל סוג של פרקט מתאים לכל מטרה? למה לבחור דווקא הפרקט של האחים סיני?

הרצפה ממש כמו הקירות של הבית קובעת המון לגבי האווירה אותה נייצר בחדר, במשרד או בכל מקום אחר. פרקטים הם ללא ספק במשטח המרשים ביותר עבור כל חדר בבית או במקום העבודה. במדינות רבות בעולם הפרקט הוא המשטח המוביל והעיקרי, במדינת ישראל יותר ויותר מעדיפים את רצפת הפרקט על פני המרצפות או השיש המוכר.

יש לכך כאמור סיבות רבות ומגוונות. היתרון המשמעותי ביותר של הפרקט הוא ללא ספק בחום ובשלווה שהוא מעניק לאותו החדר. ניתן לבחור צבעים וסגנונות של הפרקט שיהדר את חדריכם וזאת כאמור בהתאם לריהוט או לסגנון המועדף והאהוב.

בחירת סוג הפרקט צריכה להיעשות בראש ובראשונה לאחר התייעצות עם אנשי המקצוע. ישנם סוגים רבים של פרקטים בעלי רמת שחיקה שונות. את רמת השחיקה של הפרקט יש להתאים לשימוש שיעשה באותו החדר. במקומות ציבוריים בהם דורכים על הפרקט כמויות גדולות של אנשים סביר להניח כי יתאים פרקט בעל רמת שחיקה גבוהה יותר מאשר בבית פרטי.

יתרון נוסף של הפרקט הוא כאמור ביכולת להרכיבו ולפרקו בקלות רבה יחסית. הפרקטים החדישים מאפשרים את בניית המשטח בפרק זמן קצר, אולם עם זאת חשוב כי את מלאכת ההרכבה יבצע איש מקצוע.

פרקט עץ תלת שכבתי? רק אצל האחים סיני!

על מנת להרכיב את הפרקט בצורה האיכותית ביותר יש לבחור את אנשי המקצוע המעולים ביותר.  בחנויות של האחים סיני תמצאו את המוצרים המובילים בעולם וכמו כן את הצוות המקצועי האחראי והמנוסה ביותר. כמו כן בחנויות של האחים סיני יחס אישי ומקצועי עם הכוונה וייעוץ לבחירת המוצר הנכון ביותר.

פרקט טרקט? האחים סיני לשירותכם!

ניתן למצוא מבחר עצום של סוגי פרקטים שונים כמו: פרקט כרונו,  פרקט לימינציה, פרקט גושני ועוד. מעבר לכך בחנויות של האחים סיני תמצאו גם וילונות בסגנונות שונים כולל וילונות בהזמנה אישית, טפטים, שטיחים תעשייתיים ושטיחים בעבודת יד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טפטים