שטיחים לבית

אחים סיני > שטיחים לבית

כמעט בכל בית שנכנס אליו נראה לפחות שטיח אחד, אם לא יותר. השטיח מהווה אלמנט עיצובי שנותן רקע לכל הריהוט והאקססוריז שבבית, ויחד עם זאת השטיח הינו פריט פרקטי בעל פונקציונאליות.. שטיחים לבית הם פריט עיצובי לכל דבר ועינין, משלימים את המראה מחממים את האוירה בחלל והופכים אותו למזמין ונעים.

כאשר בוחרים שטיח אנו נתאים אותו לאווירה של החלל בה הוא ימוקם. נשאל את עצמנו האם אנו רוצים שהשטיח ישלים את הקו העיצובי, או ישמש כקונטרסט? שטיח לבית הוא דרך יעילה לתחום אזור בתוך חלל מסוים, במיוחד בבתים מודרנים המאופיינים בחללים גדולים של "אופן ספייס", הוא מאפשר להדגיש אזור מסוים או להסיט תשומת לב מאזורים אחרים. שטיח הוא אמצעי מעולה לתת זריקה של צבע בחלל ולהקפיץ את החדר כולו, ויחד עם זאת ניתן להסירו ולהחליפו בקלות יחסית, כך שמדובר בפריט שמאפשר לנו להעז מבחינה עיצובית מבלי לחשוש.

כאשר אנו בוחרים שטיחים לבית נשאל את עצמינו מהם הצרכים הפרקטיים שלנו. האם השטיח אמור לשמש לרביצה ולמשחק, או שמדובר באלמנט קישוטי בלבד? האם מדובר באזור בבית עם תנועה מרובה כך שהשטיח ידרוש ניקוי ותחזוקה תדירים? שאלות אלה יאפשרו לנו לבחור שטיח לבית שייתן מענה מלא לצרכים הספציפיים של כל בית. כך למשל סיבים סטינטיים קלים יותר לניקוי ותחזוקה לעומת סיבים טבעיים. שטיחי שאגי למשל מעניקים מגע רך במיוחד.

כיום ניתן למצוא מגוון אדיר של שטיחים, החל משטיחים מסורתיים הנארגים בעבודת יד וכלה בשטיחים מודרניים הנעשים על ידי מכונות בטכניקות חדשות ומחומרים חדשים. שיטות היייצור החדשות של שטיחים לבית הופכות אותם לפחות יקרים ויותר נגישים לכל כיס. אך אל לנו להספיד את השטיחים המסורתיים, בעלי הדוגמאות המרהיבות שנארגו בעבודת יד לפי טכניקות ומסורות שהועברו מדור לדור. השטיחים המסורתיים מאפשרים לנו להשיג מראה אקלקטי ועשיר של החלל.

מחפשים שטיחים לבית? רשת חנויות השטיחים של האחים סיני, מייבאים ומשווקים של שטיחים, פרקטים, וילונות וטפטים. אצלנו תוכלו למצוא דוגמאות ייחודיות ונדירות של שטיחים מכל העולם, באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם.