שטיחים מיוחדים

אחים סיני > שטיחים מיוחדים

מחפשים דרך לעצב את הבית או חלל מסויים בבית ולשוות לו מראה מעניין וייחודי? אין ספק שריהוט ואביזרים יכולים לתרום להשגת המראה המתבקש, אבל אין כמו שטיחים מיוחדים כדי להכניס לחלל זריקה של צבע וטקסטורה , אשר תופסים ואוספים יחד את כל הפריטים שבחלל ליצירת המראה והאווירה הייחודיים. השטיח מהווה את הרקע, מאגד ומשלים את העיצוב, הוא נותן קו עיצובי מנחה אשר גורם לחלל להיות בעל אווירה ייחודית ומיוחדת.  לעיתים שטיח מיוחד יכול להקפיץ  חדר בעל מראה סטנדרטי ולשוות לו מראה שלם, מתוחכם ומעניין.

כולנו מכירים את השטיחים הקלאסיים והמסורתיים, שטיחים פרסיים, אפגנים, קווקזים, בעלי מראה אתני ודוגמאות אוריינטליות, וצבעים טבעיים. שטיחים אלה מקנים מראה חמים ומזמין בכל חלל בו הם מושמים, אך פעמים רבות אנשים מחפשים ליצור מראה ייחודי באמצעות שטיח מיוחד, שיכול לתת ביטוי טעם אישי ולשקף את הסגנון של דיירי הבית.

כיום, בזכות שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות ובמגוון חומרים, ניתן למצוא שטיחים מיוחדים. למשל, שטיחי טלאים שמעניקים מראה ייחודי, חמים, משתלבים גם בסגנון עיצובי מודרני וגם בסגנון כפרי. כיום ישנם שטיחים בעלי מראה וינטג', אשר מיוצרים באריגת מכונה, בעלי מראה משופשף וצבעים עזים. אלו שטיחים שתופסים את העין, משתלבים היטב במגוון סגנונות עיצוביים- כפרי, אקלקטי, פיוז'ן ועוד ומקנים לחלל מראה מתוחכם ומעוצב.

עוד מבין השטיחים המיוחדים שתוכלו למצוא אצל האחים סיני, שטיחים עגולים, שטיחי קילים בעלי צבעוניות, דוגמאות גיאומטריות ומראה שבטי. שטיחי שאגי צמריריים, רכים ומפנקים המתאימים למגוון חללים בבית ומעניקים מראה מזמין, חמים וביתי ועוד ועוד. טכנולוגיות הייצור החדשניות בעולם השטיחים מאפשרות לייצר מרקמים, סגנונות, דוגמאות, וצבעים אין סופיים, כך שלמעשה כל אחד יכול למצוא את השטיח שמתאים לו.

האחים סיני, מייבאים ומשווקים שטיחים מיוחדים ואייכותים מכל העולם במחירים הוגנים. אנו שמים דגש רב על איכות, אחריות ורמת שירות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר או להגיע לאחת החנויות שלנו ולהתרשם מההיצע הרחב. אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בכל נושא וענין עד למציאת השטיח המיוחד והמבוקש.