שטיחים עבודת יד

אחים סיני > שטיחים עבודת יד

איך בוחרים את השטיחים המעולים ביותר? מה היא הדרך הנכונה ביותר לתחזק שטיחים? למה להעדיף שטיחים עבודת יד של האחים סיני? מה הם תנאי השירות בחנויות האחים סיני? מה מספרים הלקוחות הנאמנים של חנויות האחים סיני?

כל אחד ואחת ירצו לוודאי לביתם הפרטי או לעסק שלהם את המוצרים המעולים והאיכותיים ביותר. אין כמו מוצרי איכות העשויים עבודת יד על מנת להעשיר את הסלון או כל אחד מחדרי הבית. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בשטיחים. עבודת ייצור השטיחים זה הוא ללא ספק מקצוע עתיק יומין אשר נדרשו לו טובי אנשי המקצוע על מנת לייצר את השטיחים המעולים ביותר. שטיחים אלו היו חלק מבתיהם של הרבה מאוד עשירים והרבה מאוד גדולים ברחבי העולם. תרבות זו של הנחת שטיחים על רצפת החדרים השונים החלה כחלק בלתי נפרד מחימום הבית בימי קרים והפכה להיות חלק מהיופי והעיצוב של הבתים השונים. שטיחים עבודת יד נחשבו מאז ומעולם לשטיחים יקרי ערך.

אין ספק כי שטיחים עבודת יד הם שטיחים אשר אמורים לשרת את בעל השטיח לאורך פרק זמן ממושך. על כן אין להתפשר על פחות מהשטיח המעולה ביותר. שטיחים כאלו ניתן למצוא אצל האחים סיני  בגוונים שונים, בגדלים שונים וכמו כן בדרגות שחיקה שונות. חשוב מאוד ולדעת ולהכיר את אופן השימוש של השטיח לפני שבוחרים שטיח כזה או אחר. חשוב מאוד לדעת כי שטיח אשר אמור להיות מונח בבית פרטי יהיה שונה בדרגת קשיחותו ובדרגת שחיקתו משטיח אשר מונח במקומות ציבוריים.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי שטיחים עבודת יד או כל סוג של שטיח אחר צובר לאורך הזמן הרבה מאוד לכלוך. מזיקים אלו אשר חודרים אל מעמקי סיבי השטיח עשויים לאורך השנים להסב לו נזק בלתי הפיך. כמו כן נזק עשוי להיגרם גם כתוצאה מנוזלים כאלו ואחרים וכתמים אשר מצטברים על השטיח. על כן חשוב מאוד כי אותם שטיחים עבודת יד יעברו ניקיון יסודי ומקצועי על ידי אנשי המקצוע המומחים לתחום זה. לרשות המומחים של האחים סיני כל האופציות המעולות ביותר לניקוי השטיח שלכם וכמו כן חומרי הניקוי האיכותיים ביותר.

מחפשים שטיחים עגולים? אצל האחים סיני תמצאו את כל סוגי השטיחים! לאורך כל שנות הפעילות של חנויות האחים סיני נוספו הרבה מאוד לקוחות נאמנים ובעיקר מרוצים מאוד. בין יתר הלקוחות ניתן למצוא לקוחות עסקיים גדולים, בעלי ארגונים וכמו כן לקוחות פרטיים. הרבה מאוד סוגי שטיחים המתאימים לצרכים שונים וחדרים בגדלים שונים. בין השאר שטיחים עגולים ועוד.

כמו כן אצל האחים סיני לא מתפשרים על פחות מהשירות האישי והמעולה ביותר. ליווי כל לקוח החל משלב ההתלבטות ועד לשלב הרכישה. הסבר מפורט לגבי אופן התחזוקה הנכון והמומלץ ביותר לסוג השטיח שנרכש. אצל האחים סיני שטיחים מיוחדים במינם במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים במיוחד לטובת שביעות רצון הלקוחות.

שטיחים מיוחדים? אילו עוד סוגי שטיחים ניתן למצוא אצל האחים סיני?
הרבה מאוד סוגים וסגנונות שונים וביניהם שטיחים מעוצבים, שטיחים קווקזיים, שטיחים אפגניים, שטיחים אוזבקיים ועוד. כמו כן הלהיט של עולם השטיחים הם כאמור שטיחים פרסיים מעולים. מעבר לשטיחים ניתן למצוא וליהנות בחנויות האחים סיני  משלל מוצרים אחרים כמו טפטים, פרקטים שונים כמו פרקט עץ טבעי, פרקט למינציה וכו'. עוד ניתן ליהנות ממבחר עצום של וילונות איכותיים ביותר. שירותי האחים סיני כוללים כאמור גם ניקוי שטיחים מקצועי. שטיחים פרסיים וכל שאר המוצרים באחריות מלאה.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף: