שטיחים עגולים

אחים סיני > שטיחים עגולים

שטיחים קיימים בעולמנו מאות ואף אלפי שנים, בתחילת דרכם שטיחים נארגו קודם כל על מנת לתת מענה פרקטי ועם הזמן נוספו לכך גם אלמנטים של אומנות, עיצוב ויוקרה. בעבר נהגו לארוג שטיחים מרובעים, השטיחים נארגו בעבודת יד, זו הצורה שהיה נוח לעבוד איתה בנול האריגה וכך אפשר היה לכסות בעזרת השטיח את כל הרצפה או לפחות את רובה.

כיום, עם ההתפתחות של דרכי ייצור חדשות של שטיחים, התפתחות של טכנולוגיה וחומרים, אנו רואים גם שטיחים עגולים. שטחים עגולים נחשבים לשטיחים מודרניים, שכן הם אינם מיוצרים בשיטות מסורתיות ומדובר בטרנד חדש יחסית בתחום העיצוב ובעולם השטיחים.

אם אתם רוצים ליצור נקודת מוקד בחלל מסויים או להקנות לו מראה מיוחד, שטיחים עגולים הם בהחלט אפשרות. שימוש בשטיח עגול בחדר או בחלל רחב יותר מאפשר לנו למקד את תשומת הלב למקום מסויים בחדר, זה כמו לשים ספוט תאורה על אותו אזור. יתר על כך, בחללים גדולים אפשר לשלב מספר שטיחים עגולים בגדלים שונים, שימוש בשטיחים עגולים מקנה לחלל מראה מעניין, זורם ואטרקטיבי ושובר את המראה הריבועי המוכר.

כיצד אנו יכולים לשלב שטיחים עגולים בבית? שטיחים אלה יכולים להתאים ולשוות מראה שלם ומעוצב למגוון חללים בבית. למשל, בחדרי ילדים או תינוקות ניתן למקם שטיח כזה במרכז החדר, אשר מזמין ומאפשר מצע לרביצה ומשחק . בחדר שינה שבו יש כורסא, מתקבל מראה חמים ומזמין כאשר ממקמים תחתיה שטיח עגול. שטיח עגול המוצב מתחת לפינת אוכל עגולה, מקנה תיחום יפה ומשלים את הקו העגול.

כשמדובר בשטיחים, חשוב לרכוש שטיח איכותי שמראהו החיוני ישמר לאורך שנים ולא יתבלה כעבור שימוש קצר. על מנת להנות מהשטיח לאורך זמן יש לשמור על שגרת ניקיון פשוטה המתאימה לסוג השטיח. כשמדובר בשטיח מסיב סינטטי לרוב שאיבה בתדירות סבירה, וניקיון יסודי עם שמפו לשטיחים פעם- פעמים בשנה אמורים לתחזק את השטיח לאורך שנים ארוכות, כשמדובר בשטיח איכותי.

האחים סיני, מייבאים ומשווקים שטיחים אייכותים מכל העולם במחירים הוגנים. אנו שמים דגש רב על איכות, אחריות ורמת שירות בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר או להגיע לאחת החנויות שלנו ולהתרשם מההיצע הרחב. אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בכל נושא וענין עד למציאת השטיח המיוחד והמבוקש.