שטיחים

אחים סיני > שטיחים

מה היא המשמעות של השטיח עובר הבית או המשרד? מה חשוב לדעת על שטיח?
איך בוחרים את השטיח המתאים ביותר עוברכם? מהיכן הכי מומלץ לרכוש שטיח מה הם שירותים המוצעים אצל האחים סיני?

תחושה של בית היא בראש ובראשונה תחושה של חום ואהבה. אין ספק כי שטיחים מעניקים לעיתים לאותו הבית את מה ששום רהיט או מרכיב אחר לא יכולים להעניק. כמו כן חשוב מאוד להבין כי השטיח אשר מונח בחדר או בסלון משנה לגמרי את פני החדר והמעניק לשאר המרכיבים המעצבים את החדר שלכם את החיבור הנכון והמתאים ביותר.

על מנת לבחור את השטיח הנכון ביותר עבורכם חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר. שטיחים הם עולם ומלואו ומבחר המוצרים אשר ניתן למצוא אצל האחים סיני הוא גדול ומרשים ביותר. על כן עוד לפני רכישת השטיח חשוב מאוד להבין מה היא מטרתו של השטיח. כיום השטיח (בעיקר במדינה חמה כמו ישראל) משמש הרבה יותר ליופי מאשר לצרכי חימום. אולם בימי בחורף ניתן ליהנות גם מתכונה זו של השטיח.

חשוב מאוד להבין כי ישנם שטיחים צפופי סיבים אשר נחשבים ליקרים יותר ולעומת הפחות צפופים נחשבים לפחות יוקרתיים. תחזוקת השטיח כיום היא הרבה יותר קלה ממנה שנהוג היה בעבר הרחוק בו נדרש היה לחבוט בשטיח על מנת לנקותו. שואבי האבק וחומרים הניקיון השונים נותנים את המענה הנדרש.

מחפשים שטיח לחדר ילדים? חפשו אצל האחים סיני!

אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר ברכישת שטיח. האחים סיני מציעים לקוחות את השטיח האיכותי ביותר: אפגאני, הפרסי, שטיח אתני וקלאסי, שטיח סיני, שטיח משי, שטיח מקיר לקיר ועוד. בחנויות של האחים סיני תודעת שירות גבוהה ביותר. ניסיון רב וכמו כן הרבה מאוד לקוחות אשר זכו לשטיחים האיכותיים ביותר. ייעוץ והכוונה מאנשי צוות מעולים.

שטיח קווקזי? רק אצל האחים סיני!

בחנויות של האחים סיני ניתן למצוא עוד מגוון שירותים רחב ומרשים וכמו כן מוצרים רבים אחרים כמו: פרקטים מכל הסוגים, וילונות, טפטים ועוד. מחירים אטרקטיביים במיוחד ובתנאי תשלום מעולים לשביעות רצון הלקוחות.

מוזמנים לקרוא בנוסף: