שטיח קיר

אחים סיני > שטיח קיר
שטיח קיר לקיר נפוץ מאד בחללים ציבוריים כגון, בתי מלון, משרדים, אולמות קולנוע ועוד. כמו כן בבתים רבים ברחבי העולם שטיח קיר לקיר מקנה לדיירי הבית את החמימות ואיכות החיים בה הם חפצים. אין ספק שכמו בכל תחום בחיים, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. לפעמים מה שמהווה יתרון עבור מישהו מסויים, הינו חיסרון עבור האחר. רצוי לבחון מהם הצרכים הספציפיים שלכם וכך תוכלו לבחור מהו הפתרון המתאים ביותר עבורכם.
לשטיח קיר לקיר יתרונות רבים, לא סתם אנו רגילים לראות שטיחים כאלה בחדרים ומסדרונות בבתי מלון ובמשרדים. קודם כל, הוא נוח לתחזוקה שוטפת,  אין צורך במטאטא, שטיפה וניגוב, כל שצריך הוא לשאוב אותו אחת לכמה זמן בהתאם לצורך. בנוסף לכך, ניתן לבחור מתוך מגוון מרהיב של דוגמאות ועיצובים וכך להעניק לחלל את המראה והאוירה שאתם מחפשים.
שטיח קיר לקיר הינו פתרון מצוין לחדרי שינה שכן הוא מבודד באופן מוחלט את הקור ומאפשר מגע חם ונעים בכל מזג האויר. מעבר לזאת, שטיחים אלה מבודדים רעשים, שכן הרעש 'נספג' בשטיח ומאפשר בידוד רעש מתוך החדר החוצה ולהיפך. שטיחים אלה מאפשרים סביבה בטוחה לילדים, שכן הם רכים וסופגים את עוצמת המכה במקרה של נפילה.
שטיח קיר לקיר מגיע במגוון רמות איכות, ניתן להתאים לכל לקוח את הדגם המתאים לצרכיו ולכיסו. חשוב לזכור כי שטיחים אלה מקובעים לרצפה ולא ניתנים להסרה, אלא על ידי איש מקצוע. את השטיח מסירים בעזרת חומרים שונים שמאפשרים לשמור על הרצפה שמתחת לשטיח ולהשיבה למצבה המקורי לאחר הסרתו, כך ששטיחים אלה אינם פוגעים בריצוף של הבית.
במידה ואתם שוקלים לשים שטיח קיר לקיר בכל רחבי הבית או בחלק ממנו, ומחפשים מקום עם מבחר מרהיב ואיכותי של שטיחים בצפון, מוזמנים להגיע לאחת החנויות של האחים סיני הממוקמות בחיפה, להתרשם מהמבחר העשיר ולקבל יעוץ מהמומחים בתחום.
רשת חנויות השטיחים בצפון של האחים סיני, מייבאים ומשווקים של שטיחים, פרקטים, וילונות וטפטים. אצלנו תוכלו למצוא דוגמאות ייחודיות ונדירות של שטיחים מכל העולם, באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים הוגנים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם.