תיקון שטיחים

אחים סיני > תיקון שטיחים

איך מתקנים שטיח? על מי נסמוך בתיקון השטיח? איך בוחרים את השטיח המתאים ביותר? מה היא התחזוקה המומלצת לשמירה על השטיח? למה לבחור דווקא במוצרים של האחים סיני?

האריגה היא מקצוע עתיק יומין כאשר טובי האורגים היו נחשבים לבעלי מקצוע מכובד ביותר. ייצור השטיחים הפך להיות פופולארי ביותר במדינות המזרח כאשר העם האיראני הפך את נושא אריגת השטיחים לאומנות של ממש. לכל מדינה יש את הסגנון שלה, אנשי המקצוע יודעים לזהות על פי הסגנון של השטיח, בחירת הצבעים ואופן האריגה היכן יוצר אותו השטיח.

שטיחים הם ללא ספק משדרגים את הבית או כל מקום בו הם מונחים, במקומות רבים משמש השטיח כמקור לחימום אולם מטרתו העיקרית היא ליפות את החדר ולהשרות אווירה ביתית ונעימה. על מנת ליהנות משטיח לאורך שנים ארוכות חשוב מאוד להבין כי לכל שטיח יש להעניק את התחזוקה אשר תעזור בשמירה על רעננותו וטריותו של השטיח. כמו כן תיקון שטיחים זו אומנות לכל דבר ועניין ומומלץ לתקן את השטיח שלכם רק אצל המקצוענים ביותר לתחום.
כאמור על מנת לצמצם כמה שניתן את הצורך וביקור אצל איש המקצוע לטובת תיקון שטיחים יש לעשות שימוש בחומרי הניקוי וכמו כן בשואבי האבק האיכותיים ביותר. עוד חשוב להדגיש כי תיקון שטיחים כולל בין השאר הפרדת צבעים, תיקון קנטים, תיקון חורים ועוד.

שטיחים בעבודת יד? שטיחי האחים סיני למענכם!

אצל האחים סיני תוכלו למצוא את כל השירותים הנדרשים לתחזוקתם של השטיחים תחת קורת גג אחת. כמו כן שלל שטיחים בצבעים ובצורות שונות וכמו כן בגדלים שונים המתאימים למטרות כאלו ואחרות. בחנויות של האחים סיני עושים במלאכה צוות מיומן מנוסה ביותר. אצל האחים סיני מקפידים הקפדה יתרה על יחס אישי ומקצועיות.

שטיחים מיוחדים? אילו עוד מוצרים ניתן לרכוש אצל האחים סיני?

כאמור שטיחים עבודת יד ושטיחים תעשייתיים וכמו כן מוצרים רבים נוספים כמו: טפטים איכותיים מכל הסוגים, וילונות בהזמנה אישית, פרקטים לימינציה ופרקטים תלת שכבתיים ועוד. מחירים מעולים ואחריות מלאה, שירות מעולה לאורך כל הדרך.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף: