תיקון שטיח

אחים סיני > תיקון שטיח
שטיח הוא חפץ שדורכים עליו, ועל כן הוא נוטה להתלכלך ולהתבלות, אם הוא לא מתוחזק כראוי. כאשר שטיח מתוחזק באופן שוטף רעננותו וחיוניותו ישמרו לאורך שנים רבות. לפעמים קורה ששטיח נקרע, מתבלה, דוהה וכדומה, ואז אנו צריכים שירות של תיקון שטיחים. תיקון שטיח זו אמנות לכל דבר ומי שמבצע אותה הוא איש מקצוע מיומן לכך.

ישנם בעלי שטיחים שלא יודעים שניתן לבצע תיקון שטיחים במקרה שנגרם נזק כלשהו לשטיח, או נמנעים מכך בגלל אמונות שגויות. המציאות היא שנזק שלא מתוקן הולך ומחריף עם הזמן. כלומר, קרע קטן הולך ומתרחב, כל דהייה וירידה באיכות הצבע גם כן מחריפה עם השנים וכן הלאה. אצל האחים סיני תוכלו לקבל שירות תיקון שטיחים מבעלי מקצוע מיומנים בתחום, בעלי הידע והכלים הנדרשים על מנת להחזיר עטרה ליושנה.

אם אתם זקוקים לתיקון שטיח, אנשי המקצוע שלנו יודעים לתקן כל מיני סוגי נזקים בשטיחים:

  1. תיקון קרעים בשטיח – קרעים בשטיח נוצרים מקיפול לא נכון של השטיח, מהתייבשות, או ממשיכה פיזית של השטיח מתחת לריהוט כבד. תיקון קרעים נעשה בהתאם לסוג האריגה וחומרת הנזק, תוך הקפדה על שמירה ושחזור הדוגמה המקורית.
  2. תיקון קנטים ופרנזים – חוץ מההיבט האסטטי, לקנטים והפרנזים גם תפקיד בהגנה על השטיח. בתיקון שטיח מהסוג הזה אפשר להתאים לכל שטיח את הגימור המתאים לו, בהתאם לטעם האישי של הלקוח, וסוג החומר ממנו ארוג השטיח.
  3. הפרדת צבעים ושחזור צבעים – לפעמים צבעים בשטיח עלולים להימרח כתוצאה ממגע עם נוזלים. טיפול בנזק מהסוג הזה רצוי להיעשות כמה שיותר קרוב למועד ההרטבות.
  4. בטנה – לעיתים הבטנה של השטיח מתחילה להתעוות או להיקרע. במקרה כזה ניתן להחליף את הבטנה ולזכות בחזרה בשטיח אהוב.
  5. מתיחת שטיח שקיבל גלים.
האחים סיני, מבין הוותיקים בארץ בתחום ייבוא ושיווק של שטיחים מכל העולם. המומחים לשטיחים שלנו, בעלי מקצוע ברמת אומן ישמחו לבחון בחון את רמת הנזק בשטיח שלכם ולבצע תיקון שטיח ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, ואתם תקבלו בחזרה את השטיח האהוב.